Акції

Швидкісний інтернет і широкий вибір цифрових каналів від UNICO за найпривабливішими цінами – сьогодні для багатьох жителів це така ж життєва необхідність, як, в зовсім недалекому минулому свіжа преса, стабільний телефонний зв’язок або отримання листів у вашу поштову скриньку. Втім, сьогодні багато жителів мегаполісу все ширше використовують можливості безлімітного і безперебійного інтернет-трафіку для саморозвитку, отримання онлайн-освіти, віддаленої роботи.

А чи знаєте ви, що разом з UNICO ви отримуєте можливість економити, не роблячи спроб знайти компромісне рішення між якістю послуг і оптимальною вартістю? Все що для цього потрібно, це зробити вибір на користь одного з наших унікальних акційних пропозицій.

Ми пропонуємо

  • «Привести друга» – розповісти вашим друзям, родичам або знайомим про переваги наших послуг. Можливо, один з них, завдяки інформації, отриманої від вас, подасть заявку на підключення до UNICO. У цьому випадку, на термін, що становить два місяці, ми звільнимо вас від оплати наших послуг.
  • Ваша сім’я просто не може жити без якісного і різноманітного телевізійного контенту? Хотіли б оцінити якість нашого ТБ-підключення? При підключенні інтернету від UNICO ми даруємо безкоштовний місяць використання ТВ-пакету «Стандартний».
  • Звикли обирати найкраще? Разом з UNICO це може бути ще й дуже вигідно: при підключенні тарифу «Преміум», ми даруємо цілий місяць безкоштовного використання безлімітного високошвидкісного інтернету. Нагадуємо, що всього за 1 грн. вам доступне оформлення пробної підписки, що забезпечує можливість перегляду всіх ТВ-каналів, використовуючи до п’яти пристроїв – без шкоди для якості!