Товари та послуги

Сучасна людина звикла споживати колосальні обсяги інформації. Для переважної більшості людей старшого покоління саме телевізор став невід’ємною частиною домашнього дозвілля, справжнім вікном у великий світ. Втім, споживання телевізійного контенту за останні роки зазнало величезних змін. Втомившись від пошуків якнайповнішого, різноманітного, а найголовніше, цікавого вибору каналів, багато наших співвітчизників були змушені констатувати: тільки інтернет здатний забезпечити оптимальне споживання найбільш якісного і різноманітного телевізійного контенту.

Вам не потрібні клієнтські TV-тюнери, монтувати із залученням фахівців, громіздкі і дорогі супутникові антени. Інтернет-провайдер UNICО пропонує відмінний вибір різних модифікацій медіа приставок (Smart-приставок), здатних за допомогою підключення до звичайнісінького телевізора за допомогою кабелю HDMI, значно розширюючи можливості зазвичай телевізора.

Використання медіа приставок забезпечує можливість для:

  • перегляду телепередач в режимі онлайн;
  • перегляду зображення, що транслюється веб-відеокамерою;
  • доступу до ресурсів для розміщення відеофайлів;
  • доступу до соціальних мереж.

У нашому каталозі ви знайдете медіаплеєри, смарт-приставки, роутери та інші види електронних цифрових пристроїв для простого і комфортного доступу до інтернет-ресурсів. Безумовно, при виборі тієї або іншої моделі розширювач важливо враховувати цілий ряд важливих нюансів: наявність у вашого ТВ-приймача необхідного інтерфейсу підключення. Наші фахівці охоче проконсультують з усіх технічних питань, допоможуть вибрати оптимальний вигляд пристрою і кращий для вас пакет послуг від UNICО.